«Побегут завоевывать Киев»: Цимбалюк заявив про загрозу нового витка війни з Росією (відео)

На брифінгу речника МЗС РФ Марії Захарової сербський снайпер «ДНР» Деян Берич («Декі») заявив, що незабаром у терористів на Донбасі може закінчитися терпіння і вони почнуть давати жорстку відсіч українським захисникам, повідомляють Патріоти України.

У такій риториці може бути завуальована погроза Росії про повернення до гарячої фази війни на українській території, зазначив у своєму відеоблозі на YouTube журналіст Роман Цимбалюк.

«Після цього пропагандисти зазвичай починають розповідати, що «ополченці», тобто колаборанти чи російські бойовики, вистрибувати хочуть з окопів і бігти з автоматами завойовувати Київ. Насправді я б такі слова сприймав серйозно, тому що таким чином Кремль може просто почати натякати: «Будете далі відстоювати незалежність України, тоді приїде з Російської Федерації нова партія російських бойовиків», – сказав він.

Цимбалюк додав, що не сумнівається в тому, що нову хвилю окупантів в Росії традиційно будуть називати повсталим населенням українського Донбасу.

Читайте також:

«Звісно, речник МЗС Росії буде їх теж називати «шахтарями і трактористами», які чомусь перед поїздкою «пішли у відпустку» або «звільнилися» зі Збройних сил, але забули здати автомати і поставити в бокси танки. Така особливість російської держави. Можливо, це пов’язано зі скріпами», – зазначив журналіст.

Ти ще не

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *