Помер один із найяскравіших учасників української битви екстрасенсів

У неділю помер Андрій Сатаненко який брав участь в українській версії шоу “Битва екстрасенсів”. Про це в понеділок, 4 лютого, повідомляє видання Бізнес.медіа з посиланням на пост в Facebook від Олександра Пазілорта Контанистова.

“Вчора, з життя пішла чудова людина і друг – Андрій Сатаненко. Більш 6-7 років тому, найближчі люди знали, що кожен рік може стати для нього останнім, і до самого останнього моменту це ховалося від громадськості, оскільки Андрій ніколи не скаржився, а навпаки, намагався допомогти всім, кого він знає. Насправді Андрій ніколи не помре, він безсмертний, оскільки назавжди залишиться в пам’яті і в серцях його дружини, близьких друзів і знайомих, його учнів і послідовників … Пам’ятаємо і любимо! Пам’ять про тебе і про твоє мистецтво буде жити вічно”, – сказано в повідомленні.

Читайте також:

Також дану інформацію підтвердила дружина Андрій Сатаненка. Тетяна Носенко підтвердила інформацію про важку хворобу, якою страждав її чоловік.

“… більше 6 років тому у нього виявили неоперабельну пухлина мозку, близькі люди знали про це, Андрюша був надзвичайно позитивною, чуйною людиною, завжди намагався допомогти і підтримати тих, хто оточує, але для себе він не хотів ні співчуття, ні жалю, тому не виносив це на обговорення громадськості. Величезне прохання, не додумувати якихось діагнозів, нещасних випадків і не пов’язувати все, що сталося з його професійною діяльністю … “, – повідомила Тетяна.

Related posts