Українські лікарі розповіли про стан солістки групи «Фрістайл»

Вже 10 днів відома співачка перебуває між життям і смертю.

Вже 10 днів відома співачка перебуває між життям і смертю

1 червня у 55-річної Ніни Кірсо, яка співає в групі «Фрістайл» без малого 30 років, з моменту його заснування, стався інсульт. Її, що лежала без свідомості на підлозі у власному особняку, виявили знайомі і викликали швидку. Співачка була госпіталізована в одну з лікарень Полтавської області і екстрено прооперована. Але, за словами лікарів, у свідомість Ніна так і не прийшла, передає Ukr.Media.

Читайте також:

Всі ці дні друзі Ніни з числа артистів і причетних до шоу-бізнесу б’ють тривогу: хворій необхідна повторна операція і значні кошти на лікування, яких у родині співачки немає. Вони оголосили збір грошей. А лідер колись популярної групи «Ласкавий травень» Андрій Разін від імені діячів культури навіть звернувся в Instagram до виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з проханням врятувати життя талановитої артистки.

«Хто вам сказав, що Ніні Кірсо взагалі потрібна друга операція? — відреагував на ці заяви завідувач відділенням реанімації Полтавської обласної клінічної лікарні Валентин Білий. — Вона зараз в комі. Коли прийде в себе, невідомо. Стався обширний крововилив в мозок, який пошкодив ті ділянки, які відповідають за роботу органів і систем. Вона отримує всі необхідні ліки (деякі докуповують родичі), харчування, за її станом постійно ведеться спостереження».

«Ми ризикнули і прооперували Ніну Кірсо, хоча вона була в стані, що не дозволяло її оперувати. Треба було тільки чекати, — доповнив головний лікар лікарні Григорій Оксак. — Але чекати можна було тільки погіршення. Я кожен день по два рази буваю в реанімації, ситуацію контролюємо, зустрічаємося з родичами. Ще одна операція, як і додаткові обстеження, їй не потрібні. Ми сподіваємося, що все буде добре».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *