Порошенко хоче стати прем’єр-міністром після дострокових парламентських виборів, – ЗМІ

У День Конституції Петро Порошенко планує озвучити наміри про проведення в Україні восени 2018 року позачергових парламентських виборів. Про це виданню ІНФОРМАТОРповідомило джерело в Адміністрації президента, передає АНТИКОР.

Читайте також:

За словами джерела, до 28 червня Порошенко хоче погодити з політичними союзниками проведення в Україні конституційної реформи, яка передбачатиме зміну форми державного правління на парламентську. Така реформа означатиме збільшення повноважень прем’єр-міністра, та, відповідно, зменшення повноважень президента.

«Петро Олексійович сподівається, що його союзники погодяться на розвал коаліції та дострокові парламентські вибори, якщо він погодиться на конституційну реформу, в рамках якої частина повноважень президента відійде прем’єру», – повідомив співрозмовник.

Таку домовленість, за словами співрозмовника, Порошенко вважає вигідною для себе, оскільки сподівається, що після дострокових виборів, коли у парламенті буде сформована лояльна до нього коаліція, він зможе стати прем’єром з розширеними повноваженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *