Страсна Середа 2018: ви просто зобов’язані ЦЕ зробити, щоб не накликати на себе смертельного гріха!

У середу (як і в понеділок, і вівторок) звершується Літургія передосвячених дарів — остання протягом Великого посту, востаннє читається молитва преподобного Єфрема Сиріна: «Господи і Владико живота мого» з трьома земними поклонами. Земні поклони (крім поклонів перед Плащаницею) більше не здійснюють до самого свята Трійці, передає Корупція.Інфо

 

 

У Велику середу на вечірній службі відбувається таїнство сповіді. Священнослужителі наголошують, що для парафіян вечір середи — це особлива можливість сповідатися більш детально, ніж у звичайні дні, і закликають нею скористатися.

Читайте також:

Велика середа – останній день для робіт по господарству. Зазвичай прибирання починають саме в середу, продовжуючи його в четвер.

У цей день у давнину під дах будинку клали хліб, сіль і мило. Вважалося, що насичуючись особливою енергетикою, хліб і сіль служать оберегом для дому та сім’ї на весь майбутній рік, а цим милом милася вся сім’я в Чистий четвер.

У цей день, як і в два перших дні Страсного тижня, необхідно дотримуватися суворого посту. Тільки рослинна і сира їжа без масла. Не можна також цього дня влаштовувати весілля, святкувати дні народження та інші мирські свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *