ЯК і ДЕ можна відпочити на Івано-Франківщині, для прикладу пропоную відпочинковий комлекс “КОЗАЦЬКИЙ ОСТРІВ”. Всі “ЗА” і “ПРОТИ”

Останнім часом відкривається дуже  багато різноманітних закладів відпочинку, саун, ресторанів ітд.., всюди пропонуються найкращі умови проживання, а також чудову, смачну домашню кухню, просторість, добре сплановану територію, великий паркінг з охороною, озеро та чарівну природу, які  створюють неповторну, затишну атмосферу для вашого приємного відпочинку, але всі ми розуміємо, що це є рекламою для приваблення туристів і не завжди уявне співпадає з дійсністю!. Хоча насправді буває так, що запланував відпочинок на вихідні, а потім весь час себе картаєш чого ти туди їхав, і місце не те, і кухня не смачна і бруд повсюди ..ітд. Але є заклади де люди старанно підходять до того щоб як найкраще організувати наш з Вами відпочинок. Я хочу написати про один із  відпочинкових комплексів як “Козацький острів” який розташований в с. Чорнолізці, Тисменецького р-ну https://kozackiy-ostriv.if.ua де я мала нагоду побувати. Це бюджетний варіант для туристів, студентів, веселих компаній, святкування дня народження  і просто відпочинок для душі.  Особливістю закладу є – катання на човні та конях, годування екзотичних птахів, оленів та інших тварин, так званий – зоокуточок . Тут ви можете побачити черепах, фазанів, папуг, голубів, лебедів, павлінів та кролів. 

«Бджолина хатинка» теж здивувала.  Людина лежачи на вуликах-лежанках отримує тепло від бджіл , яке вони виділяють для зігрівання свого потомства. Бджоли біоенергетично активні, вони допомагають збалансувати та самовідновити роботу всіх людських органів за рахунок цього звязку, який викликає підвищення працездатності в людини, відчуття легкості та свіжості.

Нижче наведу фотогалерею,

Отображается файл "IMG_4019.jpg"

Отображается файл "IMG_3928.jpg"

Отображается файл "IMG_3931.jpg"

Отображается файл "DJI_0010.jpg"

Читайте також:

Трохи коментарів з Facebook, https://www.facebook.com/pg/KozackijOstriv/reviews/

Ще одна принада такого відпочинку, важлива для жителів великих міст — можливість відпочити в тиші і спокої, подалі від великих скупчень людей.  Якщо надумаєте відвідати цей заклад обовязково прокоментуйте і вкажіть всі фе як то кажуть і всі “за”))))

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *