На знімках вона займається се….ом.Хакери злили фото Волочкової.18+

Балерина поки не коментувала ситуацію

У мережі опублікували інтимні фото російської балерини Анастасії Волочкової. На знімках вона займається сексом, але точно невідомо з ким.

Як стало відомо пізніше, знімки належать бізнесмену Чермену Дзотову, з яким Волочкова була у стосунках. Невідомі хакери нещодавно зламали його сторінку у “ВКонтакте”.

Дзотов дав коментарі з цього приводу. Він заявив, що невідомі шантажували його цими фото. Бізнесмен шкодує появою світлин у мережі.

“З Настею ми вже більше року не спілкуємося, і мені найбільше не хотілося б, щоб це відбилося на її нинішніх стосунках. Це справа рук тих самих шахраїв, які поцупили мою телефонну картку – була оформлена не на мене – і зламали всі мої соцмережі півроку тому”, – сказав Дзотов.

Він здивований тим, що знімки опублікували лише зараз, а не півроку тому. Бізнесмен пообіцяв розібратися у ситуації.

Читайте також:

Зазначимо, що інтимні фото Волочкової не вперше опинились у мережі. У 2013 році були опубліковані знімки, на яких вона без одягу позує зі співаком Миколою Басковим.

Нагадаємо, у квітні 2014 року Волочкова виступила у Києві на прес-конференції із заявою про те, що завжди вважатиме Крим частиною України, однак 5 грудня того ж року на російському ТБ вона підтримала його тимчасову російську окупацію. Після цього балерина заявляла про наміри відвідати з концертами “ДНР”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *