Хто він, батько дитини Бережної? З’явились приголомшливі факти про Бориса Фуксмана. Ви ніколи не здогадаєтесь, з ким він зв’язаний…

Бізнесмен Борис Фуксман виявився в центрі уваги після загибелі регіоналки екс-нардепа Ірини Бережної в автокатастрофі в Хорватії. Саме він приїхав забирати 8-річну дочку депутата і на похоронах підтвердив чутки про своє батьківства. Пікантність в тому, що Фуксман одружений і у нього є 2 дочки.

 

Лорак, Лобода і депутати: В Києві попрощалися з Іриною Бережною (фото)
Його називають німецьким медіамагнат і інвестором. Фуксман є активним членом єврейської громади. Двоюрідний брат Фуксмана – медіаменеджер Олександр Роднянський. Разом вони володів пакетом акцій «1 + 1», але продали його Ігорю Коломойському.

Вищу освіту він здобув у Київському торгово-економічному інституті, закінчивши його в 1970 році.

Після інституту Фуксман працював на Київській кіностудії документальних фільмів асистентом оператора. А в 1974 році він поїхав з родиною до Німеччини, де і живе досі.

Читайте також:

У 1990 році спільно з Роднянський вони створюють компанію “Иннова фільм”. А вже в 1995 році Борис Фуксман разом з Олександром Роднянський починає Масштабні проект – запускають телеканал «1 + 1».

Хто такий Борис Фуксман: засновник 1 + 1, власник Hilton і кінотеатрів Сінема
У період роботи над «1 + 1» Борис Фуксман розвивав і інші напрямки бізнесу: мережа кінотеатрів-мультиплексового «Сінема Сіті» (2007), готель «Хілтон» в Києві, проект «Українська Медіа Група».

У 2008 році канал змінив власників. У 2008 році після тривалої тяжби Фуксман і Роднянський змушені були продати «1 + 1» Ігорю Коломойському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *