Героїчно врятував брата і сестру, а сам через кілька днів повісився: Моторошні подробиці самогубства 15-річного хлопця, що ж стало причиною?

На початку серпня 15-річний тернополянин Іван героїчно вивів з палаючого дому своїх брата і сестру, передає Корупція.Інфо

Однак, не витримавши стресу, через кілька днів повісився на дереві у лісосмузі біля міста. Відомо, що дитина дуже переживала через пожежу

Перед смертю хлопець розповідав журналістам про те, як врятував брата і сестру у пожежі. Почувши тріск, він виглянув у вікно і побачив, що будинок горить.

Розбудивши брата і сестру, він вивів їх з дому крізь дим і гар. Після цього подзвонив мамі і пожежникам.

В результаті пожежі згорів весь другий поверх будинку. Сім’я залишилась без одягу та інших речей. Вціліло лише те, що було при них. Люди мусять жити у більш-менш вцілілій кімнатці на першому поверсі.

Спеціалісти сказали, що будинок не підлягає ремонту. Електрику в помешканні відключили, а 25 серпня збираються відрізати ще й газ.

Читайте також:

Всі ці обставини тиснули на 15-річного Івана: він постійно питав у матері, як їм тепер жити, переймався, що в школі з нього будуть насміхатися, позаочі називати жебраком.

В ЖКГ Тернопільської міськради впевнені, що пожежа сталася через самих мешканців. Мовляв, у будинку не було ніяких засобів безпеки, зокрема пожежного щитка, піску та спеціальних датчиків. А в приватному будинку цим повинні себе забезпечувати самі мешканці.

В Тернопільській міськраді запевнили, що потерпілим допоможуть, однак поки не кажуть, як. Наразі матір Галина з двома дітьми далі живе на попелищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *