З ким живе Дмитро Черкасов? На таку розв’язку ви явно не очікували!

Фінальний випуск пост-шоу “Холостяк 7. Як вийти заміж” виявився дуже непередбачуваним. А все завдяки його головному герою Дмитру Черкасову і його обраниці — Ліді Немченко з Дніпра.

 

Мільйони глядачів шоу “Холостяк 7” чекали від пари цікавих історій про їхнє спільне життя, але не здійснилося. Дмитро і Ліда зізналися, що розлучилися відразу ж після закінчення проекту.

Правда, незважаючи на такий поворот подій, Дмитро готовий підтримувати з Лідою дружні стосунки. У своєму Instagram чоловік навіть подякував дівчині за ті глибокі почуття і закоханість, які його давно не відвідували.

xthrfcjd

У своєму недавньому інтерв’ю журналістам порталу “Viva!” Дмитро Черкасов розповів про те, як склалося його життя після шоу.

Читайте також:

Екс- “холостяк” зізнався, що після останнього знімального дня він щільно зайнявся своєю спортивною кар’єрою. І не дарма, адже не так давно Черкасов став п’ятикратним чемпіоном Туреччини з плавання.

Нікуди за кордон на відпочинок я не їздив, так як готувався до дуже важливих змагань, які проходять лише раз на 4 роки, і не дарма, адже здобув перемогу. До сих пір дивуюся, як я все зміг і всюди встиг. До сих пір перебуваю в якійсь ейфорії — розповідає Дмитро Черкасов.

На особистому фронті у Дмитра все без змін. Більш того, через насичені тренування йому довелося призупинити ремонт у своїй квартирі, тому він до сих пір живе разом з батьками.

На час зйомок ремонт в квартирі був припинений. А після — займався своєю спортивною кар’єрою, і на будівництво зовсім не було часу. Якби я знайшов супутницю життя, тоді я б намагався якомога швидше його добудувати. А так — це зараз не первинне завдання — зізнається 30-річний плавець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *