“Булка, сирок, кефір,… нари?” – Генпрокурор назвав замовника побиття активістів та ветеранів АТО у Дніпрі 9 травня

Генеральный прокурор України Юрій Луценко з трибуни ВР назвав замовників і організаторів банди титушок, причетних до побиття проукраїнських активістів і ветеранів АТО 9 травня в Дніпрі.  Про це повідомив  радник міністра МВС Зорян Шкіряк.

“Це представники рашистського ОЗУ у ВРУ “Опозиційний блок” і особисто кремлівський недобиток Сашо Вілкул”, – написав він на власній сторінці у Facebook.

Шкіряк зауважив, що це було зрозуміло відразу, але з огляду на дотримання законості та юридично-процесуальних норм необхідний чіткий фактаж і доказова база щодо участі представників “Опозиційного блоку” до скоєння провокацій в Дніпрі.

“Я так зрозумів, що все це є. Обнадійливо. Зрештою, кіндер-Вілкул завжди був головним титушководом і постачальником кримінальної бандоти для потреб Януковича. Це відомо усім і давно. Але йому весь час вдається уникнути відповідальності. А безкарність покидьків народжує їхню вседозволеність. Саме це й трапилося 9 травня в Дніпрі”, –  додав радник.

Але, як вважає Шкіряк, важливо інше – те, що  Генпрокурор дав зрозуміти –  покарання не за горами.

“Булка, сирок, кефір,… нари? З надією і вірою в справедливість”, –  закінчив свій допис радник міністра.

Вілкул – інструктор і організатор титушок.
Важливо. Генеральный прокурор України Юрій Луценко з трибуни ВР назвав замовників і організаторів банди титушок, причетних до побиття проукраїнських активістів і ветеранів АТО 9 травня в Дніпрі.
Це представники путінсько-рашистського ОЗУ у ВРУ “опозиційний блок” і особисто кремлівський недобиток Сашо Вілкул.
Цілковито підтримую Юрія Віталієвича.

Безумовно, це було зрозуміло відразу, але з огляду на дотримання законності та юридично-процесуальних норм необхідний чіткий фактаж і доказова база щодо участі “оппо” до скоєння проросійських провокацій в Дніпрі.
Я так зрозумів, що все це є. Обнадійливо.

Читайте також:

Зрештою, кіндер-Вілкул завжди був головним титушководом і постачальником кримінальної бандоти для потреб Януковича. Це відомо усім і давно. Зараз він виконує виключно накази Путіна-Суркова, здійснюючи пряму деструктивну і диверсійну діяльність проти України.
Але йому увесь час вдається уникнути відповідальності, користуючись недоторканістю. А безкарність цих проросійських покидьків народжує їхню вседозволеність. Саме це й трапилося 9 травня в Дніпрі.
Втім, важливо й інше. Як на мене, то Генпрокурор дав зрозуміти – покарання не за горами.
Булка, сирок, кефір,… нари?
З надією і вірою в справедливість.

Фото Зоряна Шкиряка.

 

UAINFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *