Спочивай з миром… Сьогодні вночі пішов від нас до Небесної Роти АЙДАРУ ОЛЕГ ТВЕРДОХЛІБ…

Сьогодні вночі пішов від нас до Небесної Роти АЙДАРУ ОЛЕГ ТВЕРДОХЛІБ (позивні Старшина та Сармат), доброволець-айдарівець 2014 року, командир підрозділу «динозаври». Онкологічна хвороба, наслідок ушкоджень, отриманих ним влітку 2014 року на російсько-українській війні, забрала на небо мужнього воїна та командира, якого поважали усі його бойові побратими та всі, хто його знав.

 

«… він підвів на мене стомлений погляд і промовив: » Орест, у них танк. Він нашу беху завалив. Здається, я збив йому триплекс з підствольника, але більш нічого ми тут не зробим. Хтось мусить побігти через відкрите поле за нашим танком, зв’язку по рації немає. Підеш? Я мушу прикривати тих, хто тут..»

 

Я побіг за підмогою, а він попер далі витягувати наших. Йому вдалось влучити в ящик з-під мін, тим самим знищивши добру половину групи ворога. Я досі пам’ятаю той погляд, повний рішучості і болю за друзів. Він був таким завжди — думав в першу чергу про інших.
В Хрящеватому лише вдвох з ним ми змогли зупинити атаку напевне роти противника з тих же підствольних гранатометів, змогли прикрити роботу наших мінометників, які й зіграли вирішальну роль. Він вчив мене стріляти з цієї зброї, тут йому не було рівних.

Старшина. Сармат. Олег Твердохліб. Чесний та відповідальний, вірний, незламний до останнього. Ми всі знали твоє чесне і надміру справедливе серце.
Для мене ти завжди лишишся тим воїном літа 14 року.
ВОЇН.. у всіх аспектах цього слова. Спочивай з миром.»
@ Орест Каракевич

Сармат про бій Красний Яр — Мала Вергунка:
https://www.youtube.com/watch?v=RPAdIggaEEw

Покійся з миром, друже Сармат! За мир в Україні ти віддав своє життя!
Героям Слава! Побратимам — зброя!

Поминальний молебень відбудеться 19 квітня, в середу ,в м.Луцьк у Центральному кафедральному Соборі.

Читайте також:

 

Source

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *