Активісти про російський бізнес в Україні: МИ ВАС УСІХ ДІСТАНЕМ

МИ ВАС УСІХ ДІСТАНЕМ.

За суботу і неділю активісти С14 відвідали з агітаційними рейдами і закликами бойкотувати російські барахолки:

 

— російський «Ocean plaza», в особливості присвятили час пошуку і таки знайшли севастопольську ювелірну лавку «Violet» на яку скаржились українці. Лавка практично і не приховує, що товари та фірма з Севастополя.

— «Кофе-хауз», де, на щастя, бармен сам заявив, що скоро кафе закривається через нестачу клієнтів. Бармен вже знайшов собі роботу в іншому закладі. Сподіваємося ця споживча криза пожене звідси не лише російський «Кофе-хауз», але й «Шоколадніцу».

 

 

— магазин російського взуття «Carlo Pazolini». Там робітники не в захваті від місця та умов роботи, але що вже поробиш…

— ТРЦ «Район», що належить естонсько-російському бізнесмену Тедеру з нечистоплотною позицією щодо російських окупантів в Криму. В ТРЦ потерпіли «Спортмастер» і «Gloria jeans». «Ostin» охорона закрила ще коли почули вигуки «бойкотуй російське». «Спортмастер» опускали жалюзі, але активісти встигли пробратися:) Щиро скажу аж був здивований як одразу після перших вигуків активістів, російські бізнеси зорієнтувалися і почали закривати жалюзі-двері:)

— сепарський ресторан «Ogorod» на Антоновича, що належить сину фанатичного українофоба-міністра ЛНР. Зайшли. Залишили привітів трошки від українців. Поки мирно. Сподіваюсь депутати міської ради звернуть увагу на це блядське кодло. А сьогодні приїхало три наряди ДСО і патрульна поліція. Але вже не застали нас.

Контори окупантів мають бути в страху. Всюди. Завжди.

Не може квітнути цивілізація та культура. Не буде миру. Якщо терпіти поруч нас в мирних містах російських варварів та посібників терористів.

Читайте також:

Агітуйте друзів не користатися послугами ворогів. Закликайте утримуватися решту громадян.

BOYKOT.IN.UA триває.

Source

Related posts